درباره ما

 

شرکت بازرگانی کاسپین پارت تجارت سرکیسیان

مرکزماشین های اداری و رایانه ای کاسپین پارت تجارت سرکیسیان در سال ۱۳۵۳ با نام «کاسپین تایپ» ( دارنده اولین مجوز صنفی ماشین های اداری در زمینه خدمات ماشین تحریر  ماشین حساب ، فتوکپی و همچنین عرضه قطعات ماشین های تحریر) آغاز به کار کرد. این شرکت از سال ۱۳۹۲ با تغییر نام به " شرکت بازرگانی کاسپین پارت تجارت سرکیسیان " در زمینه واردات و توزیع لوازم یدکی و مواد مصرفی دستگاه های پرینتر و کپی در حال فعالیت است.

شرکت بازرگانی کاسپین پارت تجارت سرکیسیان عضورسمی اتحادیه ماشین های اداری  و فن آوران ورایانه ای تهران، عضو شورای عالی انفورماتیک و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران و سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران میباشد و تلاش میکند تا تمامی لوازم و قطعات یدکی مورد نیاز را با کیفیتی مطلوب فراهم کرده و در اختیار مشتریان قرار دهد .

شرکت کاسپین پارت تجارت سرکیسیان در زمینه عرضه کالا و لوازم یدکی و مصرفی در کشور و نیز پشتیبانی ماشین های اداری خدمات رائه می دهد و در سطح ایران با سازمان ها و ارگان ها همکاری می کند.

برندها و مجوز ها

بازرگانی کاسپین پارت تجارت سرکیسیان در کنار عضویت در اتحادیه اصناف فناوران رایانه تهران، در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور نیز عضویت دارد.

این شرکت محصولات خود را در دو نام برند به فروش می رساند که هر دو برند به صورت ملی و بین المللی به ثبت رسیده است. این دو نام برند «C.P.T»  و «MAX C.P.T» هستند که بر روی لیبل کالاهای وارداتی این شرکت به چاپ رسیده است.